Εντυπωσιακή πτώση σημείωσε η απόδοση της BATE Borisov που φιλοξενείται από τη Slavia Mozyr για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Λευκορωσίας. Ο αγώνας ξεκινάει στις 15:00 ώρα Ελλάδας.

ptosi-apodosi-stoixima-bate-borisov

Ενδιαφέροντα στοιχεία του αγώνα:

• Η Slavia Mozyr έχει σκοράρει στα 3 από τα 4 εντός έδρας παιχνίδια.
  • Η Slavia Mozyr δέχεται 2 γκολ κατά μέσο όρο ανά αγώνα στα 23 παιχνίδια του φετινού πρωταθλήματος.
  • Η Slavia Mozyr έχει δεχθεί τα περισσότερα τέρματα μεταξύ 76ου και 90ου λεπτού φέτος.
  • Η Slavia Mozyr δεν έχει κερδίσει για 5 συνεχόμενους αγώνες στο πρωτάθλημα.
  • Λιγότερα από 2.5 γκολ έχουν επιτευχθεί στα 4 από τα 5 παιχνίδια μεταξύ των δύο αυτών ομάδων τις τελευταίες 5 χρονιές.
  • Η τελευταία αναμέτρησή τους με την Slavia Mozyr ως γηπεδούχο έληξε 2-2.
  • Η BATE Borisov σκοράρει κατά 83% στα εκτός έδρας παιχνίδια φέτος.
  • Η BATE Borisov σκόραρε στο 79% των φετινών αγώνων της.
  • Η BATE Borisov δέχτηκε κατά μέσο όρο 0.5 γκολ στους 24 αγώνες του φετινού πρωταθλήματος.
  • Η BATE Borisov σκοράρει τα περισσότερα τέρματα μεταξύ 31ου και 45ου λεπτού φέτος.
  • Η BATE Borisov δέχεται τα περισσότερα γκολ μεταξύ 76ου και 90ου λεπτού.
  • Η BATE Borisov δεν έχει χάσει για 9 συνεχόμενους αγώνες.